کد خبر: ۱۰۹۴۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری خبر داد
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری پرداخت خسارت های سیلاب سال گذشته به کشاورزان در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مرتضی زمانپور در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: ۲۱۰ میلیارد ریال برای ۳۳۴ طرح کشاورزی، کانال‌های آب‌رسانی و قنات‌ها در نظر گرفته شده است که بازسازی آن‌ها از بهار سال‌جاری آغاز می‌شود.

وی افزود: برای جبران بخشی از خسارت‌های سیلاب فروردین‌ماه سال گذشته ۳۰ میلیارد ریال برای ۱۶ طرح امور عشایر استان اختصاص یافت.

زمان‌پور تصریح کرد: افزون‌بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای تعمیر مدرسه‌های آسیب‌دیده در پی وقوع سیل اختصاص یافت.

وی یادآور شد: ۴۵۷ میلیارد ریال شامل ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار ملی و ۱۶۷ میلیارد ریال اعتبار استانی برای جبران بخشی از خسارت‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در سیلاب فروردین‌ماه سال گذشته اختصاص داده شد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: همچنین اعتبار مورد نیاز برای تأمین و جبران بخشی از خسارت‌های ناشی از این سیلاب در حوزه‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی و آب منطقه‌ای استان پیش‌بینی شده است.

زمان‌پور گفت: تمامی طرح‌های مرتبط با جبران خسارت‌های ناشی از بارندگی و جاری شدن سیلاب فروردین‌ماه سال گذشته، تا تیرماه امسال اجرایی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.