کد خبر: ۱۰۹۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: خیران در جشن نیکوکاری پنج میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به نیازمندان خراسان جنوبی کمک کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا سلم‌آبادی اظهارکرد: در اسفندماه سال ۹۸ (بازه زمانی جشن نیکوکاری) خیرین پنج میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به محرومان و نیازمندان خراسان‌جنوبی در آستانه سال نو کمک کردند.

مدیرکل‌کمیته امداد خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: از این میزان کمک خیرین حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و مابقی آن به صورت غیرنقدی کمک شده است.

کمک دو میلیارد تومانی حامیان به فرزندان ایتام و محسنین

سلم‌آبادی با اشاره به اینکه در اسفندماه حامیان و خیران کمک‌های بسیار خوبی به فرزندان ایتام و محسنین داشته‌اند، گفت: در این بازه زمانی دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به صورت مستقیم از سوی خیران و حامیان به حساب فرزندان ایتام و محسنین واریز شده است.

وی یادآور شد: امسال جشن نیکوکاری در کل کشور به واسطه شیوع بیماری کرونا به صورت غیرحضوری و از طریق روش‌های الکترونیکی صورت گرفت که چون همیشه شاهد استقبال بسیار خوب مردم خیر خراسان‌جنوبی بودیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.