کد خبر: ۱۰۹۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
جانشین رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان:
جانشین رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان در امور اجتماعی بر ضرورت تداوم اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در شرایط کنونی جامعه تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مقتدا شعوری در نشست خبری که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد،گفت: یکی از ضرورت‌هایی که در شرایط کنونی جامعه نباید به دست فراموشی سپرده شود، بحث تداوم اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی است.

وی با تاکید بر اینکه شرایط کنونی جامعه همه ما باید به مسئولیت‌های اجتماعی که بر عهده‌مان گذاشته است، پایبند بوده و آن‌ها را مو به مو اجرا کنیم، افزود: بی‌شک این روزها تداوم نخواهد داشت و می‌توان گفت که با همکاری مردم دوباره به روزهای عادی باز خواهیم گشت.

شعوری ضمن قدردانی از مردم زنجان که در روز طبیعت با در خانه ماندن، کادر درمانی را همراهی کرده و بیش از گذشته به قطع شدن رنجیره شیوع ویروس کرونا نزدیک شویم، تصریح کرد: قبل از اینکه جامعه در شرایط کنونی گرفتار شود، کمتر به موضوع مهم «انسان سالم، محور توسعه» پی برده بودیم اما در شرایط کنونی، این موضوع بیش از هر زمان دیگری نمود پیدا کرده است.

جانشین رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان در امور اجتماعی با اشاره به اینکه تا به امروز اقدامات شایانی در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا در استان در قالب پویش‌های مختلف انجام شده است، ادامه داد: یکی از تاثیرگذارترین طرح‌های به اجرای گذاشته شده در شرایط کنونی، طرح فاصله‌گذاری اجتماعی بوده است که معتقدیم این طرح باید با جدیت تداوم داشته باشد.

شعوری با تاکید بر اینکه بدون همراهی مردم هیچ‌گاه قادر نخواهیم بود شرایط امروز را با موفقیت پشت سر بگذاریم، اظهار کرد: اگر امروز به حقوق خود و دیگران آشنایی کامل داشته باشیم، بی‌تردید کارهایی انجام خواهیم داد که حقوق خود و دیگران را به خطر نیانداخته و این حقوق را تضییع نکنیم و امروز در شرایطی قرار داریم که نیازمند رعایت حقوق خود و دیگران و احترام به این حقوق هستیم.

وی با یادآوری اینکه تا به امروز شاهد کمک‌های خوب و قابل توجهی از سوی خیرین و مردم به دانشگاه علوم‌پزشکی استان در راستای مقابله بهتر با ویروس کرونا بودیم، بیان کرد: امروز همه ما باید در هر صنفی که فعالیت می‌کنیم، باید به مسئولیت اجتماعی‌مان عمل کنیم، به ویژه اینکه واحدهای تولیدی و صنعتی در این برهه می‌توانند بیش از گذشته کمک‌حال کادر درمانی استان باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.