کد خبر: ۱۰۹۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری کرمانشاه از تعطیل شدن دو ترمینال اتوبوسرانی شهر کرمانشاه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به تصمیمات ستاد مقابله با شیوع کرونا ویروس اظهار کرد: سرویس‌دهی ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری به خصوص اتوبوسرانی با توجه به هشدارهای اعلام شده در خصوص عدم استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و کاهش حدود ۷۰ درصدی تعداد مسافران در حال حاضر متوقف شده است و مجبور به غیرفعال کردن ناوگان اتوبوسرانی در سطح شهر شدیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری کرمانشاه گفت: با شیوع و اوج گرفتن اپیدمی ویروس کرونا و کاهش تقاضا برای سفرهای درون شهری حداقل ۳۰ درصد از تاکسیرانان شهر کرمانشاه در حال فعالیت هستند.

وی افزود: بعضی رانندگان تاکسی دارای خودروهای اقساطی بوده و با کمبود درآمد و کاهش مسافر با معضلاتی رو به رو می‌شوند.

سلیمانی ادامه داد: تاکسی‌ها بیشترین ارتباط را با اقشار مختلف مردم دارند و می‌توانند ناقل کرونا باشند به همین منظور تونل مکانیزه ضدعفونی ویژه حمل ونقل عمومی توسط تاکسیرانی در میدان آزادی راه اندازی شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا در ناوگان تاکسیرانی، تصریح کرد: بیش از ۱۰ هزار عدد ماسک و محلول ضدعفونی به صورت رایگان بین تاکسیرانان توزیع شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری کرمانشاه گفت: با توجه به حساسیت موضوع همواره، آموزش و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا را محوریت اقدامات خود قرار داده و مباحث آموزشی را از راه‌های مختلف نظیر تبلیغات محیطی، استفاده از فضای شبکه‌های اجتماعی و انواع رسانه‌های مکتوب، مجازی، شنیداری و دیداریطبق دستورالعمل‌های وزارت بهداشت اطلاع‌رسانی کرده‌ایم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.