کد خبر: ۱۰۹۳۳۴
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان خبر داد
مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان گفت: با همکاری شورای شهر و شهرداری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بیش از هشت هزار بسته حمایتی بهداشتی بین ساکنان محلات کمتر برخوردار این منطقه توزیع شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا برکت در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: در پی شیوع ویروس کرونا و به وجود آمدن شرایط ویژه در شهر بیش از هشت هزار بسته حمایتی که توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری اصفهان تهیه و آماده توزیع شده بود، در روزهای هفتم و هشتم فروردین ماه سال جاری در محلات کمتر برخوردار منطقه شش توزیع شد.

وی از سازمان‌دهی نیروهای اجرایی واحدهای خدمات شهری منطقه شش و هماهنگی با پایگاه‌های بسیج سطح این منطقه برای توزیع بسته‌های حمایتی بهداشتی خبر داد و گفت: برای توزیع هشت هزار بسته حمایتی بهداشتی در سطح محلات ردان، فیزادان، دنارت، احمدیه و همت آباد ۲۰ نفر از نیروهای واحدهای مختلف خدمات شهری این منطقه در کنار نیروهای پایگاه‌های بسیج منطقه همکاری کردند.

مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان ادامه داد: بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، قرص ویتامین D، مایع شستشوی دست و بروشور آموزشی مقابله با کرونا در سطح محلات کمتر برخوردار این منطقه به صورت خانه به خانه توزیع کردند.

وی با بیان اینکه محلات، ساختمان‌های اداری، بیمارستان‌ها و گذرگاه‌های سطح منطقه روزانه با استفاده از هزار و ۳۲۰ لیتر مایع ضدعفونی کننده ضدعفونی می‌شود، اظهار کرد: کارکنان شهرداری منطقه شش در خط مقدم مقابله با شیوع کرونا در کنار انجام وظایف روزانه خود، برای سلامت شهر و شهروندان نیز همت والایی در این روزهای ابتدای سال از خود نشان دادند و با تولید ماسک‌های بهداشتی در فرهنگسرای شهید همت، توزیع بسته‌های حمایتی بهداشتی، ضد عفونی معابر و محلات و اطلاع رسانی‌های لحظه به لحظه از طریق نصب بنرها و تابلوهای هشدار دهنده در سطح منطقه تمام تلاش خود را برای اقدامات پیشگیرانه، انجام وظایف محوله و آگاهی بخشی به مردم داشته‌اند که قدردان آنها هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.