کد خبر: ۱۰۹۲۵۲
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
گوگل در پاسخ به عالم گیری کرونا، برنامه کارآموزی تابستانی خود را د. قالب آنلاین برگزار می‌کند. بر این اساس کارورزان به جای آن در تکرار‌های مجازی از رویداد‌های معمول کارآموزی تابستانی شرکت شرکت می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،گوگل در پاسخ به عالم گیری کرونا، برنامه کارآموزی تابستانی خود را د. قالب آنلاین برگزار می‌کند. بر این اساس کارورزان به جای آن در تکرار‌های مجازی از رویداد‌های معمول کارآموزی تابستانی شرکت شرکت می‌کنند.

این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که گوگل در پاسخ به COVID-۱۹ نیروی کار خود را از راه دور مدیریت می‌کند. برنامه کارآموزی تابستانی گوگل از محبوب‌ترین برنامه‌های این شرکت محسوب می‌شود. اما امسال این برنامه مطابق هر سال پیش نمی‌رود.

برنامه گوگل هر سال تتابستان به شکل حضوری برگزار می‌شد، اما امسال به علت شیوع کرونا از حالت فیزیکی خارج شده و به حالت آنلاین برگزار می‌شود. بر این اساس داوطلبان می‌توانند از راه دور در همه کلاس‌ها شرکت کنند. در حالی که بسیاری از جلسه‌های معمول با نسخه‌های دیجیتال جایگزین شده اند. تیم رهبری گوگل قصد دارد نسخه‌های مجازی خود را میزبانی کند و کارورزان می‌توانند در برنامه‌های مختلف شبکه به صورت آنلاین شرکت کنند.

همه برنامه‌های معمول دوره کارآموزی نیز با فرمت آنلاین پیش می‌روند، اگرچه این بدان معناست که کارورزان سال ۲۰۲۰ از اتاق‌های بازی‌ها، غذای رایگان یا دوچرخه سواری در محوطه گوگل برخوردار نخواهند بود. محیط گوگل همیشه از جذاب‌ترین محوطه‌ها بین شرکت‌های مشهور دنیای فناوری است و بسیاری از کارورزان از حضور در این شرکت خاطراتی جالب ثبت می‌کنند. اما امسال خبری از این گردهمایی نخواهد بود.

سخنگوی گوگل با تأیید تغییرات در بیانیه‌ای گفت: "با شیوع  COVID-۱۹، ما همه تلاش خود را می‌کنیم تا جامعه  گوگل را ایمن و آگاه نگه داریم. با مشاوره جدید درباره بهداشت عمومی، محدودیت‌های مسافرتی و مشکلات ویزا در سراسر جهان، ما تصمیم گرفته ایم تا برنامه کارآموزی تابستانی خود را مجازی برگزار کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

سخنگوی وزارت بهداشت موارد جدید ابتلا و فوتی ناشی از کروناویروس جدید در کشور را اعلام کرد.