کد خبر: ۱۰۹۲۳۹
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
رئیس صمت آذربایجان غربی خبر داد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی از تولید و توزیع بیش از دومیلیون و ۶۵۲ هزار لیتر ضد عفونی کننده از اول اسفندماه سال ۹۸ تاکنون خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا بابایی در این خصوص اظهارکرد: در این بازه زمانی بیش از ۶۵۸ هزار لیتر الکل و بیش از ۲۰ میلیون و ۱۶۶ هزار عدد انواع دستکش لاتکس یک بار مصرف تولید و جهت توزیع با اولویت کادر درمانی بیمارستان‌های استان تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان شد.

وی ادامه داد: در همین دوره زمانی با هدف کنترل بازار و جلوگیری از سو استفاده افراد سود جو از موقعیت پیش آمده برای افزایش سرخود قیمت‌ها، بیش از یک هزار و ۵۴۵ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، داروخانه‌ها و فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی صورت گرفته که در نتیجه ۱۲۵ فقره پرونده تخلف احتکار و به ارزش بیش از ۴ هزار و ۲۷۸ میلیارد ریال کشف و جهت رسیدگی بیشتر به مراجع قضائی ارجاع شد.

بابایی تاکید کرد: طرح تشدید بازرسی ویژه نوروز ۱۳۹۹ تا ۱۵ فروردین سال جاری ادامه خواهد داشت و در صورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی و غیر صنفی، تولیدی، توزیعی، داروخانه‌ها، فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی و… مطابق قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی یادآور شد: همچنین سامانه شبانه روزی ۱۲۴ ستاد خبری سازمان آماده دریافت هرگونه گزارشات، شکایات و پیشنهادات مردمی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.