کد خبر: ۱۰۹۲۳۶
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
مدیر منطقه ٩ شهرداری اصفهان از پیرایش و زیباسازی این منطقه در استقبال از بهار ٩٩ و ایام نوروز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید عباس روحانی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: اقدامات انجام گرفته در بخش زیباسازی شهری در منطقه ۹ شهرداری برای ایام نوروز شامل رنگ‌آمیزی ۶۳ هزار متر جدول و سه هزار و٥٠٠ متر نرده بوده است.

وی افزود: تعداد ٢١ فلاورباکس چوبی و دو فلاورباکس اسلیمی در سطح منطقه ۹ نصب شده و ٧٠ سایبان ایستگاه اتوبوس همچنین سه هزار مترمربع دیوارهای معابر و سطوح پیرایش شهری رنگ آمیزی شده است.

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان ادامه داد: رنگ‌آمیزی بیش از ٣٠ هزار متر طول از جداول حاشیه و نرده‌ای کنارگذر بزرگراه شهید خرازی و دو هزار و ٥٠٠ متر رفیوژ میانی بلوارها و خیابان‌های منتهی به این بزرگراه در قالب اجرای طرح پیرایش شهری از دیگر اقدامات انجام شده در این منطقه به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه رفیوژ میانی خیابان آتشگاه و اطراف منارجنبان و کوه آتشگاه به همت اداره خدمات شهری منطقه ٩ شهرداری اصفهان رنگ آمیزی شده است، گفت: در این منطقه با نصب استندها و پرده آویزهای شهری از شهروندان درخواست شده با رعایت بهداشت و نظافت از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنند و بهداشت شهری را رعایت کنند.

روحانی خاطرنشان کرد: در این منطقه روزانه دو نوبت کلیه معابر ضدعفونی شده و در پارک‌ها و معابر علائم هشدار دهنده پیشگیری از شیوع کرونا نصب شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.