کد خبر: ۱۰۹۲۳۵
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
به منظور حفظ و پاسداشت فضای سبز چند اصله درخت میوه توسط شهردار کرمانشاه در شهرداری منطقه یک کاشته شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید طلوعی با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز گفت: توسعه فضای سبز و حفظ محیط زیست باید به عنوان یک فرهنگ همگانی و مسئولیت اجتماعی در بین جامعه شهروندی نهادینه شود.

شهردار کرمانشاه افزود: توسعه فضای سبز در سطح شهر نیازمند مشارکت همه شهروندان کرمانشاه است و با حفظ و نگهداری فضای سبز در سطح محلات و مناطق می‌توانند نقش بسیار مهمی را در داشتن شهری زیبا ایفا کنند.

طلوعی با اشاره به رشد سریع شهرنشینی و افزایش مشکلات زیست محیطی در شهرها تاکید کرد: امروزه فضاهای سبز در سطح شهرها از جمله پارک‌ها و بوستانها و درختان کاشته شده در سطح شهر خدمات زیست محیطی اجتماعی و فیزیولوژیکی را فراهم می‌کند که این امر در زیست پذیر شدن شهرها اهمیت بسیاری دارد.

وی از همه شهروندان کرمانشاه درخواست کرد: در راستای حفظ و نگهداری فضای سبز شهر با مجموعه مدیریت شهری همکاری لازم را داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.