کد خبر: ۱۰۹۲۳۵
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
به منظور حفظ و پاسداشت فضای سبز چند اصله درخت میوه توسط شهردار کرمانشاه در شهرداری منطقه یک کاشته شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید طلوعی با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز گفت: توسعه فضای سبز و حفظ محیط زیست باید به عنوان یک فرهنگ همگانی و مسئولیت اجتماعی در بین جامعه شهروندی نهادینه شود.

شهردار کرمانشاه افزود: توسعه فضای سبز در سطح شهر نیازمند مشارکت همه شهروندان کرمانشاه است و با حفظ و نگهداری فضای سبز در سطح محلات و مناطق می‌توانند نقش بسیار مهمی را در داشتن شهری زیبا ایفا کنند.

طلوعی با اشاره به رشد سریع شهرنشینی و افزایش مشکلات زیست محیطی در شهرها تاکید کرد: امروزه فضاهای سبز در سطح شهرها از جمله پارک‌ها و بوستانها و درختان کاشته شده در سطح شهر خدمات زیست محیطی اجتماعی و فیزیولوژیکی را فراهم می‌کند که این امر در زیست پذیر شدن شهرها اهمیت بسیاری دارد.

وی از همه شهروندان کرمانشاه درخواست کرد: در راستای حفظ و نگهداری فضای سبز شهر با مجموعه مدیریت شهری همکاری لازم را داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.