کد خبر: ۱۰۹۲۳۴
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
شهردار کرمانشاه از تعطیلی تمام پارک‌های شهر در راستای پیشگیری و کنترل هرچه بیشتر و بهتر بیماری کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید طلوعی در جمع خبرنگاران با اشاره به شیوع بیماری کرونا اظهار کرد: اگر مردم همراهی نکنند و مانع تجمع افراد نشویم، این بیماری می‌تواند شیوع بیشتری پیدا کرده و اوضاع وخیم شود.

وی افزود: در همین راستا بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا استان کرمانشاه، تمام پارک‌های سطح شهر تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

شهردار کرمانشاه تاکید کرد: تعطیلی پارک‌ها در روز سیزده بدر نیز ادامه خواهد داشت و اجازه ورود افراد داده نمی‌شود.

طلوعی خاطرنشان کرد: تعطیلی پارک‌ها شامل همه محوطه‌های سبز شهر از جمله طاق‌بستان، پارک شرقی، پارک غربی و بلوارهای شهر است و با تعطیلی این محوطه‌ها اجازه حضور مردم در این مراکز داده نمی‌شود و در این راستا نگهبانان پارک‌ها از ورود افراد جلوگیری می‌کنند.

وی گفت: در این زمینه نیروی انتظامی هم همکاری مؤثری داشته و اجازه ورود افراد به پارک‌ها و محوطه‌های سبز شهر را نمی‌دهد.

شهردار کرمانشاه یادآور شد: این تصمیم در راستای حفظ سلامت و جان شهروندان است، زیرا افرادی که نکات حفاظتی مربوط به بحث کرونا را رعایت نکنند، علاوه بر خود، جان دیگران را نیز به خطر می‌اندازند.

طلوعی افزود: همه باید در این زمینه همکاری داشته باشند تا این ویروس و این بیماری هرچه سریع‌تر از شهر و استان و کشورمان دور شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.