کد خبر: ۱۰۹۲۱۷
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
بارش‌های روزهای نخستین فروردین، خسارت ۳۲۳ میلیارد ریالی به کشاورزی لامرد وارد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به دنبال وقوع باران و سیل در روزهای دوم و سوم فروردین ماه در شهرستان لامرد خسارت‌های زیادی به بخش کشاورزی لامرد وارد شد.

محمدصادق فانی مدیر جهاد کشاورزی لامرد در این رابطه در گفتگو با خبرنگاران تصریح کرد: در پی جاری شدن سیل در سطح شهرستان ،۱۸۳۱ هکتار اراضی کشت شده گندم آبی به میزان ۴۰ درصد، ۴۸۵ هکتار محصولات جالیزی به میزان ۸۰ درصد، ۳۹۵ هکتار محصول کلزا به میزان ۴۰ درصد، ۱۷۳۰ هکتار گندم دیم به میزان ۵۰ درصد و ۷۲۰ هکتار جو به میزان ۸۰ درصد خسارت وارد شده است.

او گفت: خسارت برآورد شده توسط کارشناسان این اداره مبلغ ۳۲۳ میلیارد ریال می‌باشد.

فانی ادامه داد: سامانه بارشی که از دوم فروردین ماه و به مدت دو روز میهمان شهرستان لامرد بود ۱۶.۲ میلیمتر باران بارید.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، خسارت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.