کد خبر: ۱۰۹۲۱۳
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد از تشکیل قرارگاه جهادی این حوزه در مناطق مختلف سطح شهر برای پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین حسامی با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با آغاز سال جدید و در ادامه اقدامات بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد در جهت پیشگیری از شیوع کرونا، تصمیم بر آن شد که قرارگاه جهادی متشکل از 5 کمیته اجرایی تولید، بسته‌بندی، توزیع، ضدعفونی و رسانه ایجاد شود.
وی تصریح کرد: هر یک از کمیته‌های فوق در چهار محور و سیزده منطقه شهری و در دو شیفت صبح و عصر با هدف ارائه بسته‌های بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا به جانبازان معزز نخاعی، شیمیایی و همچنین بالای ۵۰ درصد در مناطق مختلف سطح شهر مشهد فعالیت دارند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری و شورای اسلامی مشهد مقدس با بیان این‌که توزیع بسته‌های بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا با همکاری بنیاد شهید صورت گرفته، خاطرنشان کرد: این بسته‌ها به همت بسیجیان بین والدین معظم شهدا مستقر در مرکز توانیابی ایثار، جانبازان گرامی مستقر در آسایشگاه‌های امام خمینی(ره) و نیز اعصاب و روان توزیع شده است.
حسامی ادامه داد: همزمان با توزیع گسترده بسته‌های بهداشتی درب منزل جانبازان گرامی، تیم‌های موتوری و خودرویی بسیجیان شهرداری مشهد جهت ضدعفونی و گندزدایی اماکن حساس داخل و حاشیه‌شهر با وسایل و دستگاه‌های مربوطه به انجام اقدامات لازم پرداختند.
وی اظهار کرد: با توجه به تشکیل قرارگاه جهادی پیشگیری از شیوع کرونا در حوزه مقاومت بسیج شهرداری و شورای اسلامی مشهد مقدس، امیدواریم بتوانیم خدمات گسترده‌تری در مناطق به‌ویژه نقاط محروم و غیربرخوردار سطح شهر داشته باشیم. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.