کد خبر: ۱۰۹۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
میرلوحی گفت: مردم برای یکسال دید و بازدید را تعطیل کنند و از طریق فضای مجازی اینکار را انجام دهند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه برخی افراد در پی شیوع ویروس کرونا اقدام به ایجاد اضطراب و تشویش افکار عمومی بین مردم کرده اند، گفت: متاسفانه این پرسش وجود دارد که چرا در مورد ابعاد این موضوع شفاف سازی نمی شود.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: این ویروس با کسی تعارف ندارد و هر لحظه خطر انتقال آن به افراد مختلف وجود دارد.

او با ابراز تاسف از اینکه جامعه ما کرونا را جدی نگرفته است، گفت: هنوزهای تماسهای فیزیکی مردم در مترو و اتوبوس ادامه دارد و اگر مراکز مختلف تعطیل شوند، این تماسها هم به شدت کاهش خواهد یافت.

میرلوحی با اشاره به عید نوروز گفت: باید این ویروس را جدی بگیریم و برای یکسال دید و بازدید و ۱۳ بدر را تعطیل کنیم و اگر مردم اصراری بر دید و بازدید دارند، از طریق فضای مجازی و تماس تصویری انجام دهند.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: اگر دولت بخواهد با نیروی نظامی مردم را در خانه نگه دارد، نمی تواند در هر خانه مامور مستقر کند.

او با بیان اینکه شنیده ام برنامه های شاد تلویزیون بیشتر شده است، گفت: این کار به ماندگاری مردم در منازلشان کمک می کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.