کد خبر: ۱۰۹۱۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
مدیرکل استاندارد ایلام‌ خبر داد
مدیرکل استاندارد ایلام گفت: استانداردسازی ۱۲ جایگاه عرضه سوخت در استان ایلام طی سال گذشته انجام شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهناز همتی اظهار کرد: طی سال گذشته استانداردسازی ۱۲ فقره جایگاه عرضه سوخت طی یک هزار و ۷۰۶ فقره آزمون نازل این جایگاه‌ها در استان ایلام انجام شده است.

وی افزود: در این مدت ۱۴ دستگاه وسیله بازی غیر استاندارد و ۱٠ واحد تولیدی و صنفی پلمب شده و در این راستا ۸۶ فقره پرونده حقوقی تشکیل و به دادگستری و تعزیرات استان ارجاع داده شده است.

مدیرکل اداره استاندارد استان بیان کرد: شش هزار و ۲۰۴ فقره بازرسی، ۵۶۱ فقره نمونه برداری از واحدهای تولیدی و صنفی انجام و همچنین یک هزار و ۵۱۸ آزمون تعیین ماهیت کالاهای صادراتی و ۱۵۸ هزار تن کالاهای صادراتی از مرز مهران صادر شده است.

وی عنوان کرد: نقش تولید کالای استاندارد در توسعه، پیشرفت و رونق اقتصادی جامعه بر کسی پوشیده نیست و فرآیند اعتمادسازی را دو چندان می‌کند.

همتی تاکید کرد: به طور مستمر و مکرر، از سوی بازرسان این اداره کل به واحدهای صنفی متخلف، تذکرات لازم مبنی بر عدم عرضه و فروش کالاهای فاقد استاندارد و عودت کالاهای فاقد نشان استاندارد داده و تعهدات لازم نیز اخذ می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.