کد خبر: ۱۰۹۱۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
مدیرکل استاندارد ایلام‌ خبر داد
مدیرکل استاندارد ایلام گفت: استانداردسازی ۱۲ جایگاه عرضه سوخت در استان ایلام طی سال گذشته انجام شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهناز همتی اظهار کرد: طی سال گذشته استانداردسازی ۱۲ فقره جایگاه عرضه سوخت طی یک هزار و ۷۰۶ فقره آزمون نازل این جایگاه‌ها در استان ایلام انجام شده است.

وی افزود: در این مدت ۱۴ دستگاه وسیله بازی غیر استاندارد و ۱٠ واحد تولیدی و صنفی پلمب شده و در این راستا ۸۶ فقره پرونده حقوقی تشکیل و به دادگستری و تعزیرات استان ارجاع داده شده است.

مدیرکل اداره استاندارد استان بیان کرد: شش هزار و ۲۰۴ فقره بازرسی، ۵۶۱ فقره نمونه برداری از واحدهای تولیدی و صنفی انجام و همچنین یک هزار و ۵۱۸ آزمون تعیین ماهیت کالاهای صادراتی و ۱۵۸ هزار تن کالاهای صادراتی از مرز مهران صادر شده است.

وی عنوان کرد: نقش تولید کالای استاندارد در توسعه، پیشرفت و رونق اقتصادی جامعه بر کسی پوشیده نیست و فرآیند اعتمادسازی را دو چندان می‌کند.

همتی تاکید کرد: به طور مستمر و مکرر، از سوی بازرسان این اداره کل به واحدهای صنفی متخلف، تذکرات لازم مبنی بر عدم عرضه و فروش کالاهای فاقد استاندارد و عودت کالاهای فاقد نشان استاندارد داده و تعهدات لازم نیز اخذ می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.