کد خبر: ۱۰۹۱۸۵
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
دادستانی کرج اعلام کرد
دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: فعالیت اصناف تا پانزدهم فروردین ماه تعلیق است و با هرنوع کارشکنی در این زمینه برخورد می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن مددی در تشریح اقدامات انجام شده برای مقابله با شیوع کرونا در استان، گفت: در این زمینه اقدامات متعددی برای حمایت قضائی از تولیدکنندگان مواد بهداشتی و ضدعفونی و همچنین اقدامات مقابله‌ای با شیوع کرونا انجام شده است.

وی با اعلام حمایت قضائی از تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا در استان البرز، گفت: یکی از مصوبات این ستاد، تعلیق فعالیت اصناف و واحدهای تجاری تا پانزدهم فروردین است که در این راستا به رئیس اتاق اصناف و نیروی انتظامی دستور داده شده در صورت مشاهده هرگونه فعالیت واحدهای صنفی غیرضروری نسبت به تعطیلی آنها اقدام کنند.

دادستان عمومی و انقلاب کرج با تاکید بر برخورد قانونی با هرنوع کارشکنی در این زمینه متذکر شد: البته فعالیت سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و واحدهایی که با اقلام ضروری مردم سر و کار دارند مانند داروخانه‌ها ادامه خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

سخنگوی وزارت بهداشت موارد جدید ابتلا و فوتی ناشی از کروناویروس جدید در کشور را اعلام کرد.