کد خبر: ۱۰۹۱۸۴
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
معاون استاندار آذربایجان غربی:
سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی گفت: به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا، ادارات تا ۱۵ همین ماه با کمتر از ۱۰ درصد نیروهای اداری فعالیت می کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهنام شهدی در خصوص نحوه فعالیت ادارات از امروز تا ۱۵ فروردین ماه سالجاری اظهارکرد: به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، ادارات و دستگاه‌های اجرایی از سه شنبه ۵ فروردین تا ۱۵ همین ماه با کمتر از ۱۰ درصد نیروهای اداری فعالیت خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه بانک‌ها نیز خدمات شأن را به صورت غیرحضوری انجام می‌دهند افزود: برای متوقف ساختن روند صعودی شیوع بیماری کرونا می‌بایست از ترددهای غیر ضروری کاست.

سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی ادامه داد: با کاستن از حجم نیروهای اداری سعی بر آن داریم تا هم روند جاری خدمات به مردم تعطیل نشود و نیز از سلامت کارکنان مراقبت کنیم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.