کد خبر: ۱۰۹۱۷۸
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
برای جلوگیری از خطرات احتمالی سیل انجام شد
سرپرست اداره‌کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: برای جلوگیری از خطرات احتمالی طغیان رودخانه‌های فصلی و وقوع سیل، بوستان های وکیل آباد و چهل بازه تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اکبر انتظام با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی استان خراسان رضوی مبنی بر بارش باران، همچنین امکان طغیان رودخانه‌ها، بوستان‌های وکیل آباد و چهل بازه به صورت موقت و تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
وی با اشاره به اینکه تمامی نیروهای فضای سبز به صورت شبانه روزی در حال آماده باش هستند، افزود: در تمام سطح بوستان‌های منتهی به رودخانه و کال ها، هشدارهای لازم با استفاده از بنر و نوار خطر انجام شده است.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.