کد خبر: ۱۰۹۱۷۵
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: بخشی از حمل ونقل برون شهری پایانه صفه تا اطلاع ثانوی به پایانه مسافربری کاوه منتقل شده و از صفه انجام نمی‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس محبوبی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: سایر پایانه‌های مسافربری شهر اصفهان شامل پایانه کاوه در شمال شهر، پایانه جی در شرق، پایانه صمدیه و پایانه زاینده رود در غرب اصفهان فعال است و سفرهای برون و درون شهری در آنها انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: سفرهای جاده‌ای بیش از ۸۰ درصد کاهش داشته و انجام اقدامات ضدعفونی و پیشگیری از شیوع کرونا در سالن‌های انتظار، سرویس‌های بهداشتی و کل مجموعه فضای ترمینال‌ها روزانه دو مرتبه در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان با بیان اینکه هیچ محدودیت سفری به ما اعلام نشده و این امر تا از طریق دولت و نهادهای مربوطه به ما ابلاغ نشود اجازه انجام آن را نداریم زیرا مردم نیازمند سفر و رفت‌وآمد هستند، گفت: مردم فهیم و آگاه قطعاً سفرهای غیرضروری را کنسل کرده و کاهش آن به وضوح مشخص است.

وی با بیان اینکه در پایانه کاوه اتاق ویژه‌ای به ستاد مدیریت بحران اختصاص داده شده است، افزود: حدود ۱۰ بنر اطلاع‌رسانی پیرامون راهکارهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در پایانه‌های شهر نصب شده است.

محبوبی ادامه داد: شست و شوی کف سالن پایانه‌ها با محلول ضد عفونی کننده آنتی‌باکتریال در حال انجام بوده و مهرهای نمازخانه پایانه‌ها ضدعفونی شده است.

وی با بیان اینکه مخازن آب تا حد PPM2 کلرزنی شده است، گفت: فضاهای عمومی در اختیار پایانه‌ها از جمله راهروها، سکوها، فضای ورودی به پایانه‌ها و محیط پیرامونی آن گندزدایی شده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه رانندگان باید در طول سفر رعایت نکات بهداشتی را مدنظر قرار دهند، گفت: حتی در زمان خالی یا پر کردن بار مسافران باید از اسپری‌های لازم ضدعفونی کننده استفاده و برای استفاده کارکنانی که مستقیم با مردم در تماس هستند ماسک‌ها و مواد ضدعفونی کننده ارائه شود.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.