کد خبر: ۱۰۹۱۲۱
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا انجام شد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تعطیلی رستوران‌ها و تأسیسات بین راهی استان در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد حمزه‌زاده امروز ضمن اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت و کاهش حداکثری حضور در فضاهای عمومی، شاهد همکاری حداکثری تأسیسات گردشگری و رستوران‌های بین راهی استان در تعطیلی و به حداقل رساندن فعالیت‌هایشان هستیم.

او ادامه داد: از نخستین روزهایی که وزارت بهداشت بر عدم حضور در اماکن عمومی و کمیته گردشگری و فضاهای ورزشی مقابله با کرونا استان نیز بر لزوم اجرای این قوانین تاکید کرد، تأسیسات و مراکز گردشگری استان بطور مستمر علاوه بر رعایت اصول بهداشتی میزان فعالیت خود را نیز در راستای مقابله با بیماری کرونا کاهش دادند بطوریکه اماکنی نظیر رستوران‌های بین راهی و مهمانپذیرها فعالیت خود را متوقف و مراکز اقامتی خصوصی نیز میزان پذیرش خود را به حداقل ممکن رسانده‌اند.

حمزه زاده در خاتمه خاطر نشان کرد: شیوع بیماری کرونا این روزها در استان زمان اوج خود را سپری می‌کند، لذا پیشگیری و عدم مسافرت هموطنان عزیز موجب کاهش این موج و برقراری وضعیت متعادل خواهد شد، از تمام هموطنان خواهشمندیم طی ایام نوروز از هرگونه سفر و حضور غیر ضروری در اماکن عمومی جدا خودداری نمایند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.