کد خبر: ۱۰۹۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
ضرب شست اطلاعات سپاه به کاسبان مرگ؛
پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس و نواحی تابعه، با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی جداگانه طی روزهای اخیر، ضربات گسترده ای به کاسبان و ساقیان مرگ وارد کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در عملیات‌های انجام شده توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بیش از ۵۰ هزار لیتر انواع الکل و مشروبات الکلی کشف و ضبط شد و در این رابطه جمعی از تولید و توزیع کنندگان بازداشت شدند.

در روزهای اخیر تلفات ناشی از مصرف مشروبات الکلی سمی (متانول) بیش از پنج برابر آمار تلفات ویروس کرونا در استان فارس بوده که این امر باعث اخلال در ارائه خدمات بهداشتی به بیماران بستری شده به علت ابتلاء به ویروس کرونا در مراکز درمانی شده است.

سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس با اعلام خطر آفرین بودن مصرف این نوع محلول‌های سمی و کشنده، به هم استانی‌های عزیز هشدار داد علاوه بر حرمت شرعی و منع قانونی، مصرف الکل هیچ‌گونه تأثیری در درمان و یا پیشگیری از ابتلاء به بیماری کرونا نداشته و با توجه به اینکه متأسفانه الکل‌های سمی توسط برخی افراد سودجو تبدیل به مشروبات الکلی در قالب شیشه و قوطی‌های پلمپ با برندهای خارجی و بعضاً به صورت دست ساز تهیه و توزیع شده است، از هرگونه مصرف مشروبات داخلی و خارجی به بهانه بهبود و یا مصون ماندن از ویروس کرونا جدا و اکیداً خودداری نمایند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.