کد خبر: ۱۰۹۰۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه:
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه گفت: برای پیشگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان هیچ برنامه‌ای برای زمان تحویل سال نو در آرامستان شهر کرمانشاه نداریم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت الاسلام احمد شیرین سخن در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به ابلاغیه وزارت بهداشت و ستاد مقابله با شیوع کرونا برای جلوگیری از تجمعات و حفظ سلامت شهروندان به منظور کاهش میزان ابتلای ویروس کرونا، سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه برنامه‌ای برای لحظه سال نو در آرامستان باغ فردوس، بهشت زهرا (س) و همچنین مزار مطهر شهدا ندارد.

وی گفت: به شهروندان توصیه می‌شود در مراسم دفن اموات با زمان کم حضور یابند و از شرکت افراد سالمند و افرادی که دارای بیماری‌های زمینه‌ای هستند، جلوگیری کنند.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: از خانواده‌ها تقاضا می‌شود به هیچ عنوان پنج شنبه آخر سال که مصادف است با ساعات آخر مانده به تحویل سال در آرامستان حضور نداشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.