کد خبر: ۱۰۹۰۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
براساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا اکنون بر روی عدد ۷۱ قرار دارد و کیفیت آن قابل قبول است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کیفیت هوای تهران در واپسین روز کاری سال ۹۸ در شرایط قابل قبول قرار دارد.

بر اساس گزارش امروز شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در ساعت ۱۲ ظهر بر روی عدد ۷۱ قرار گفته است. همچنین این شاخص طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۷۷ قرار داشته و حاکی از کیفیت قابل قبول هوای تهران در روزهای پایانی سال است.

تهران از ابتدای سال، ۲۹ روز هوای پاک، ۲۴۸ روز هوای قابل قبول، ۸۱ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه و ۵ روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.

همچنین تهران در مدت مشابه سال پیش، ۲۸ روز هوای پاک، ۲۷۶ روز هوای قابل قبول و ۵۹ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه داشته است.

همچنین دما در روزهای پایانی سال افزایش یافته و بیشترین دما برای روز جاری ۲۰ و کمترین دما ۱۰ درجه سانتی‌گراد پیش بینی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
آخرین اخبار