کد خبر: ۱۰۹۰۰۳
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: تمام مشمولان فارغ‌التحصیل رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم اردیبهشت ماه سال ۹۹ دریافت کرده بودند، برای اعزام در تاریخ ششم فروردین ماه فراخوان شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای از فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی در ششم فروردین ۹۹ خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است:

ملت شریف ایران اسلامی در تمام صحنه‌ها حضور پرشور و چشمگیری داشته و هم‌اکنون در شرایط حساس مقابله با ویروس کرونا نیز با حضور در امر خدمت‌رسانی و یاری به هموطنان عزیز مشارکت مثال‌زدنی را در تاریخ کشور از خود به جای گذاشته‌اند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیز با بهره‌گیری از تمام امکانات و نیروهای خود به این امر اهتمام ویژه داشته و با تمام توان به میدان عمل در خدمت‌رسانی قدم نهاده‌اند.

در این راستا برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح و به جهت ضرورت سرعت‌بخشی در تقویت کادر مراکز بهداشتی و درمانی مرتبط با پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، مقرر شده تمام مشمولان فارغ‌التحصیلی دانشگاهی رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت در یکم اردیبهشت ماه سال ۹۹ را دریافت کرده بودند، در تاریخ ششم فروردین ماه سال ۹۹ فراخوان و بدون سپری کردن دوره آموزش مقدمات نظامی در مراکز آموزش، در بدو خدمت به مراکز بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح اعزام و به‌کارگیری شوند.

لذا ابلاغ می‌شود، تمام این مشمولان باید رأس ساعت هفت صبح روز چهارشنبه ششم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ خود را به وظیفه عمومی مراکز استان محل سکونت خود معرفی کرده و مشمولان ساکن تهران بزرگ نیز باید به ستاد سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی واقع در تهران، میدان سپاه مراجعه کنند، تا سازماندهی و اعزام شوند.

برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان اعزام در این طرح ضمن به کارگیری تخصصی در مراکز درمانی نیروهای مسلح از امتیازات و مشوقهای ویژه‌ای نیز برخوردار می‌شوند که حین خدمت توسط یگانهای خدمتی برای این عزیزان اجرایی و اعمال می‌شود.

لازم به ذکر است: اطلاع‌رسانی درباره محل و زمان مراجعه این مشمولان از طریق ارسال پیامک و احضار توسط مراکز وظیفه عمومی سطح کشور انجام می‌پذیرد و این عزیزان می‌توانند آخرین اطلاعات و اخبار را در این حوزه صرفاً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان وظیفه عمومی به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰، سامانه پیامکی۱۱۰۲۰۶۰۱۰ و همچنین مراکز وظیفه عمومی سطح کشور پیگیری کنند.

لازم به توضیح است: سایر مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت برای اعزام در ماه‌های دیگر سال ۱۳۹۹ دریافت کرده یا پس از فارغ‌التحصیلی در شرایط معرفی به خدمت قرار دارند، در صورت تمایل برای مشارکت در امر کمک‌رسانی به هموطنان، می‌توانند درخواست اعزام به خدمت خود را زودتر از موعد ارائه کرده و در اعزام اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ به خدمت اعزام شوند.

این مشمولان نیز می‌توانند با مراجعه به مراکز وظیفه عمومی سراسر کشور یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس۱۰+ درخواست اعزام و تعجیل در تاریخ اعزام خود را ثبت و پیگیری کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.