کد خبر: ۱۰۹۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، زمان فعالیت و ساعت کار میادین و بازارهای میوه و تره بار در ایام نوروز را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید سعید راد با اعلام اینکه میادین میوه و تره بار بلافاصله بعد از تعطیلی یک‌روزه اول فروردین، از ساعت 8 صبح روز شنبه دوم فروردین آغاز به کار می‌کنند، اظهار کرد: روزهای شنبه دوم تا دوشنبه چهارم فروردین، صرفاً 22 میدان میوه و تره بار تهران از ساعت 8 و نیم صبح تا یک و نیم بعد از ظهر فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه روز سه شنبه پنجم تا سه شنبه دوازدهم فروردین، تمام 245 میدان و بازار میوه و تره بار تهران از ساعت 8 صبح تا یک و نیم بعد از ظهر باز هستند، تصریح کرد: روز چهارشنبه سیزدهم فروردین نیز تمام میادین و بازارهای میوه و تره بار تعطیل هستند.

راد با بیان اینکه از روز پنج شنبه چهاردهم تا یک شنبه سی و یکم فروردین، تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار، صبح‌ها از ساعت 8 تا یک و عصرها از ساعت 3 تا 7 باز هستند، اضافه کرد: زمان فعالیت روزهای جمعه و ایام تعطیل رسمی این مراکز در نیمه دوم فروردین نیز از ساعت 8 صبح تا یک بعد از ظهر است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه مجموعه کارکنان این سازمان و نیز کارگران و بهره‌برداران 245 میدان و بازار میوه و تره بار پایتخت، ایام عید سرِ کار حاضر و مشغول خدمات‌رسانی به شهروندان خواهند بود، خاطرنشان کرد: این عزیزان در این ایام به جای اینکه در خانه و کنار خانواده خود باشند، در میدان‌ها و بازارهای میوه و تره بار حضور خواهند داشت تا مردم عزیزمان بابت تأمین محصولات مورد نیاز و ارزاق و مایحتاج مصرفی خود، آرامش خیال و اطمینان خاطر داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

افزایش شمار مبتلایان کرونا به ۱۲۷۲۹ نفر در کشور/ ۶۱۱ فوتی تا کنون

سخنگوی وزارت بهداشت موارد جدید ابتلا و فوتی ناشی از کروناویروس جدید در کشور را اعلام کرد.