کد خبر: ۱۰۸۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
دکترحسینی گفت:با توجه به ممنوعیت ارائه پیک نوروزی و لزوم استمرار فعالیت‌های یادگیری دانش‌آموزان با نیازهای ویژه، فعالیت‌های ارائه شده به این دانش‌آموزان از بستر فضای مجازی قانونی و با رویکرد مهارت محوری،والد محوری و مبتنی خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با تاکید بر اینکه برنامه‌های اجرایی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه ‌در ایام نوروز باید برای خانواده‌ها هیچ هزینه‌ای نداشته باشد اظهارکرد: فعالیت‌های یادگیری دانش آموزان با نیازهای ویژه در ایام نوروز مبتنی بر توجه به تفاوت‌های فردی، علاقه و استعداد دانش آموزان خواهد بود و از ارائه تکالیف به صورت مجلات  پرحجم و دشوار اجتناب خواهد شد.


وی افزود: توجه به پرورش خلاقیت دانش‌آموزان، توجه به ویژگی‌ها و توانایی‌های هر گروه از دانش آموزان استثنایی، اجتناب از تحمیل فعالیت‌های خارج از توان و علاقه و تنظیم نوع و تعداد فعالیت‌ها متناسب با نوع معلولیت دانش آموزان از ویژگی‌های فعالیت‌های یادگیری دانش‌آموزان در ایام نوروز خواهد بود.


 حسینی در پایان گفت: طراحی تکالیف در قالب نقاشی و کاردستی، چگونگی مراقبت از خود و دیگران در ایام نوروز، نوشتن آداب و رسوم محلی عید نوروز و تهیه پیام‌های تبریک از جمله فعالیت‌های پیشنهادی در ارائه تکالیف می‌تواند باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
آخرین اخبار