کد خبر: ۱۰۸۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
دکترحسینی گفت:با توجه به ممنوعیت ارائه پیک نوروزی و لزوم استمرار فعالیت‌های یادگیری دانش‌آموزان با نیازهای ویژه، فعالیت‌های ارائه شده به این دانش‌آموزان از بستر فضای مجازی قانونی و با رویکرد مهارت محوری،والد محوری و مبتنی خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با تاکید بر اینکه برنامه‌های اجرایی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه ‌در ایام نوروز باید برای خانواده‌ها هیچ هزینه‌ای نداشته باشد اظهارکرد: فعالیت‌های یادگیری دانش آموزان با نیازهای ویژه در ایام نوروز مبتنی بر توجه به تفاوت‌های فردی، علاقه و استعداد دانش آموزان خواهد بود و از ارائه تکالیف به صورت مجلات  پرحجم و دشوار اجتناب خواهد شد.


وی افزود: توجه به پرورش خلاقیت دانش‌آموزان، توجه به ویژگی‌ها و توانایی‌های هر گروه از دانش آموزان استثنایی، اجتناب از تحمیل فعالیت‌های خارج از توان و علاقه و تنظیم نوع و تعداد فعالیت‌ها متناسب با نوع معلولیت دانش آموزان از ویژگی‌های فعالیت‌های یادگیری دانش‌آموزان در ایام نوروز خواهد بود.


 حسینی در پایان گفت: طراحی تکالیف در قالب نقاشی و کاردستی، چگونگی مراقبت از خود و دیگران در ایام نوروز، نوشتن آداب و رسوم محلی عید نوروز و تهیه پیام‌های تبریک از جمله فعالیت‌های پیشنهادی در ارائه تکالیف می‌تواند باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.