کد خبر: ۱۰۸۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه بهترین مکان برای پیشگیری از بیماری حضور در منزل است، گفت: شاهد شیب صعودی در ابتلاء و مراجعه به بیمارستان‌ها در استان اردبیل هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا رضایی در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا ویروس در اردبیل عنوان کرد: در حال حاضر ۲۸۲ نفر به دلیل احتمال ابتلاء به ویروس کرونا در استان بستری هستند.

وی با بیان اینکه متأسفانه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۶ نفر نیز به دلیل ابتلاء به این بیماری در استان فوت کردند، افزود: ۱۵۴ بیمار مثبت قطعی در حال حاضر در مراکز درمانی استان بستری هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل یادآور شد: این آمار براساس آزمایش ویروس‌شناسی است و آمار افرادی که بر اساس علائم بالینی، سی. تی.اسکن، آزمایش خون و عکس سینه مبتلا هستند بسیار بالاتر است.

رضایی‌بنا ادامه داد: شاهد شیب صعودی در ابتلاء و مراجعه به بیمارستان‌ها در سطح استان هستیم و بهترین، امن‌ترین و بهداشتی‌ترین مکان برای پیشگیری از ابتلاء به کرونا، منزل است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: در روزهای اخیر بیش از ۱۰۰ نفر به دلیل مسمومیت با الکل به مراکز درمانی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۰ نفر بستری شده و بیشتر نیازمند دیالیز و دستگاه تنفس مصنوعی هستند که متأسفانه ۱۳ نفر نیز به دلیل مصرف الکل فوت کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مترو در تنگنای کاهش مسافر

مترو در تنگنای کاهش مسافر

مهندس نوبخت از کاهش 50 درصدی مسافران مترو از ابتدای سال 99 تا کنون خبر داد و گفت: متروی تهران با مشکل کاهش درآمد مواجه است.
حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

حاج قاسم یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود

معاون رئيس جمهور و رئيس بنیاد شهید انقلال اسلامی در نمایشگاه سردار دلها گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود.