کد خبر: ۱۰۸۷۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
در جهت حفظ زیرساخت های شهری انجام شد؛
سرپرست شهرداری منطقه 11 گفت: مرمت تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی با هدف افزایش ایمنی و عمر سازه انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مریم عرب احمدی در خصوص پل شهید صیاد شیرازی گفت: مدیریت شهری در کنار توجه به ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی، نگاه ویژه ای به تعمیر و مقاوم سازی پل ها دارد که علاوه بر حفظ این زیرساخت ها در شرایط مطلوب بهره برداری از استقامت آن ها در زمان وقوع بحران اطمینان حاصل کند.
وی خاطرنشان کرد: عملیات مرمت در سه بخش شامل اصلاح سیستم زهکشی، مرمت سازه و نقاط آسیب دیده و بهینه سازی پیاده رو بالای پل در کمترین زمان ممکن با همکاری پلیس راهور انجام شد
سرپرست شهرداری منطقه11 مشهد با اشاره به اینکه عدم کارایی صحیح سیستم زهکشی موجب وارد شدن خسارت به این پل شده بود افزود: پوشش سازه بتنی در اثر حمله های اسیدی و نمکی تخریب شده بود از همین رو عملیات تعمیر و مرمت به موقع شروع و پیش از واردشدن خسارات بیشتر به اتمام رسید.
وی خاطرنشان کرد: مرمت تقاطع های غیرهمسطح منجر به ایمنی بیشتر تردد و افزایش عمر سازه پل می شود.
گفتنی است؛ تقاطع غیرهمسطح استقلال نیز پیش از این مورد بازسازی و مرمت قرار گرفته بود. این پروژه با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال انجام شد.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

تمهیدات متروی تهران برای فاصله گذاری اجتماعی/ مسافران از ماسک استفاده کنند

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون شرایط ویژه شهروندان در استفاده از مترو گفت: فاصله گذاری اجتماعی هر چند با تمهیدات صورت گرفته در صورت عدم رعایت مسافران نسبت به فاصله گرفتن از یکدیگر و استفاده از ماسک امکان پذیرنیست.
انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری

بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.