کد خبر: ۱۰۸۶۹۳
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
به منظور مقابله با کروناویروس جدید انجام شد
چین از اختصاص ۲۰ میلیون دلار برای کمک به سازمان جهانی بهداشت (WHO) به منظور مقابله با کروناویروس خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دولت چین اعلام کرد: ۲۰ میلیون دلار در حمایت از سازمان جهانی بهداشت و در راستای مقابله با شیوع کروناویروس تخصیص داده شده است.

از زمان آغاز شیوع بیماری کووید-۱۹ سازمان جهانی بهداشت نقش حائز اهمیتی در تقویت آگاهی بخشی کشورها جهت پیشگیری از شیوع کروناویروس و مقابله با همه گیری آن به روشی علمی و منطقی داشته است. همچنین به کشورها کمک کرده است تا ظرفیت نظام سلامت خود را بهبود دهند.  

در حال حاضر جهان با ضرورت اقدامات جهانی در پیشگیری و کنترل بیماری کووید-۱۹ روبروست چرا که این بیماری در کشورهای زیادی گسترش یافته است.

اختصاص این کمک مالی می‌تواند اقدامی حمایتی از سازمان جهانی بهداشت بر ادامه ایفای نقش هماهنگ کننده آن در مبارزه جهانی با این بیماری باشد به ویژه کشورهایی که به دلیل برخورداری از سیستم سلامت ضعیف در برابر کروناویروس آسیب پذیرند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.