کد خبر: ۱۰۸۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
بامداد 21 اسفند محله یافت آباد ضدعفونی شد
عملیات ضدعفونی محله یافت آباد و محلات اطراف بامداد چهارشنبه 21 اسفند صورت گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،عملیات ضدعفونی محله یافت آباد و محلات اطراف  بامداد چهارشنبه 21 اسفند صورت گرفت که طی این عملیات محله یافت آباد و میدان الغدیر ومحلات اطراف ضدعفونی شد..

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره  دستگاه ضدعفونی کننده شهری توسط آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: بامداد امروز وارد نهمین روز از فعالیت آتش نشانان در سطح شهر تهران برای ضد عفونی کردن اماکن شده‌ایم که تاکنون بسیاری از نقاط شهر توسط آتش نشانان تهران ضدعفونی شد.

 سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران  بیان کرد: چند روزی است که خودرو‌های جدید آتش نشانی مشغول کار شده‌اند و جدیدترین دستگاه نیز به همت مهندسان خود سازمان آتش نشانی  پس از چند روز تحقیق ساخته شد.

ملکی گفت: این دستگاه بسیار موثر است و می‌تواند حجم زیادی از آب را در خیابان به صورت مه‌پاش پوشش دهد و سعی می‌کنیم در روز‌های آینده تعداد این خودرو‌ها بیشتر شود.

او در پاسخ به این پرسش که کدام مکان ها بیشتر ضدعفونی می شوند  گفت: روزانه برخی اماکن مانند پایانه ها به صورت منظم ضدعفونی می شوند همچنین روز گذشته بیش از یکصد قطه را ضد عفونی کردیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.