کد خبر: ۱۰۸۴۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
مشاور شهردار تهران گفت: شهردار تهران در جلسه صبح امروز خود بر راه‌اندازی سامانه فروش اینترنتی مربوط به میادین میوه و تره بار و فروشگاه شهروند تأکید فراوان کرده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،غلامحسین محمدی رئیس مرکز اطلاع رسانی شهرداری تهران و مشاور شهردار تهران درخصوص رفع مشکلات فروش اینترنتی در فروشگاه شهروند و همچنین ایجاد امکان فروش اینترنتی در میادین میوه و تره بار گفت: صبح امروز جلسه‌ای با پیروز حناچی شهردار تهران داشتیم.

وی افزود: از هفته گذشته هم موضوع فروش اینترنتی در سازمان میادین میوه و تره بار و هم فروشگاه‌های زنجیره ای شهروند را با توجه به شیوع ویروس کرونا و علاقه مردم به خرید اینترنتی در دست پیگیری قرار دادیم.

محمدی گفت: البته همانطور که می‌دانید در گذشته هیچ ساز و کاری برای فروش اینترنتی در سازمان میادین میوه و تره بار وجود نداشته است و فقط یک بخش محدودی در فروشگاه‌های زنجیره ای شهروند فروش اینترنتی داشته ایم.

مشاور شهردار تهران ادامه داد: هفته گذشته یک فراخوانی به همه استارتاپ هایی که می‌توانند در این حوزه فروش اینترنتی ورود کنند و نقش آفرین باشنداعلام شد که جلساتی هم با برخی از اینها برگزار شد.

وی افزود: امروز هم پیروز حناچی شهردار تهران در این خصوص تأکیداتی داشت تا هر چه سریع‌تر بتوان با همکاری استارتاپ های موجود که همه شهروندان آنها را می‌شناسند یک سازمان فروش اینترنتی قوی و راهگشا ایجاد کنیم.

محمدی تصریح کرد: این سازمان فروش باید بهینه باشد و بتواند واقعا در شرایط امروز جامعه مردم را از حضور در میادین میوه و تره بار و فروشگاه‌های شهروند بی نیاز کند.

تعدادی از مخاطبان خبرگزاری فارس در سامانه فارس من سوژه‌ای با عنوان «تبدیل میادین میوه و تره بار به فروشگاه‌های مجازی در دوران کرونا» به ثبت رساندند که در آن عنوان شده بود:  شیوع کرونا در کشور سرنوشت بدی را برای اقتصاد موادغذایی و عرضه کنندگان آن رقم زد که اگر تداوم آن را نظاره گر باشیم، قطعاً جبران نخواهد شد.

به منظور رفاه شهروندان، جلوگیری از رفت وآمدهای غیرضروری و کمک به جلوگیری اپیدمی کرونا در کشور و نیز کنترل قیمت‌ها و کیفیت کالاها بهتر است سامانه‌های اینترنتی و فروشگاه‌های مجازی متعددی در زمینه میوه و تره بار و کالاهای اساسی گوشت و مرغ و برنج و غیره ایجاد و مشغول عرضه به جامعه شوند.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
آخرین اخبار