کد خبر: ۱۰۸۴۸۹
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی گفت: در آستانه فرارسیدن روز پدر، افزایش قیمتی برای شیرینی نداریم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،افزایش قیمتی برای شیرینی در روز پدر نداریمعلی بهره‌مند رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره قیمت شیرینی در آستانه فرارسیدن روز پدر اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن روز پدر، افزایش قیمتی در بازار شیرینی نداریم.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی در ادامه از قیمت شیرینی‌های پرمصرف در بازار خبر داد و تصریح کرد:هر کیلو شیرینی‌ تر ۳۵ هزار تومان، هر کیلو شیرینی دانمارکی ۲۸ هزار تومان، هر کیلو شیرینی زبان ۲۸ هزار تومان، هر کیلو شیرینی پاپیون ۲۸ هزار تومان، هر کیلو شیرینی یزدی ۲۱ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

بهره‌مند در ادامه تصریح کرد:به همه واحد‌ها ابلاغ کرده‌ایم که حق هیچ گونه افزایش قیمتی را به بهانه شب عید و روز پدر ندارند. شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند با شماره تلفن ۱۲۴ و یا شماره تلفن اتحادیه تماس بگیرند.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی در پایان بیان کرد: با توجه به آنکه برخی از افراد سودجو در ایام پایانی سال با اجاره کردن واحد‌های صنفی اقدام به توزیع شیرینی و آجیل نامرغوب می‌کنند که در این صورت امکان رسیدگی به شکایات خریداران وجود ندارد، از این رو به خانوار‌ها توصیه می‌شود که از واحد‌های صنفی مجاز و دارای پروانه کسب، شیرینی و آجیل مورد نیاز خود را خریداری کنند و فریب قیمت‌های پایین را نخورند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.