کد خبر: ۱۰۸۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
نیروهای بسیج ناحیه جماران ( حوزه 137 رمضان ) روزانه 20 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده را به صورت رایگان بین مردم توزیع می کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،یکی از بسیجیان این ناحیه  بامداد جمعه افزود: هزینه تامین این محلول ضدعفونی کننده که پایه آن کلر است، توسط خیرین و بسیجیان تامین شده و از این محلول می توان برای ضد عفونی کردن دست، سطح، میوه و سبزیجات استفاده کرد.

«محسن آذرهمایون» بیان کرد: توزیع این محلول تا ریشه کن شدن ویروس کرونا هر شب ادامه خواهد داشت و هم اکنون این محلول در ظرف های 2 لیتری در اتوبان شهید شیرازی مسجد قائم بین مردم توزیع می شود.


این بسیجی تاکید کرد: در حال حاضر بیش از 200 هزار لیتر از این محلول ضدعفونی کننده تهیه شده است تا به تدریج بین مردم توزیع شود و تا ریشه کن شدن ویروس کرونا توزیع آن ادامه توسط نیروهای بسیجی این ناحیه ادامه خواهد داشت.

 
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
آخرین اخبار