کد خبر: ۱۰۸۲۴۵
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
یک مرد هفتاد ساله در بیمارستانی در نزدیکی «سیاتل» ایالت «واشنگتن» بر اثر ابتلا به ویروس کرونا» جان خود را از دست داد و به دومین قربانی این ویروس در ایالات متحده تبدیل شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مقام‌های آمریکایی تأیید کردند که دومین فرد مبتلا به ویروس «کووید-19» در این کشور در همان بیمارستانی در نزدیکی «سیاتل» ایالت «واشنگتن» که اولین نفر قربانی کرونا شد، جان خود را از دست داد.

بنا به گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی میل»، اعلام خبر فوت دومین قربانی ویروس کرونا در آمریکا در حالی اعلام شده است که بنا به گزارش مقام‌های بهداشت این کشور، مجموع مبتلایان به این ویروس در آمریکا به 74 نفر افزایش یافت.

مقام‌های بهداشت و درمان ایالت واشنگتن یکشنبه شب به وقت محلی اعلام کردند که مردی هفتاد و چند ساله بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده است.

طبق این گزارش، دومین قربانی کرونا، در یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل سکونت داشته است و شماری از سالمندان این مرکز به دلیل بیماری، تحت آزمایش ویروس کرونا قرار گرفته بودند.

بر اساس گزارش روزنامه دیلی میل، فرد مورد نظر در در بیمارستان «اورگرین هلث» در «کرکلند» جان خود را از دست داد. یک روز قبل از آن نیز اولین قربانی کروناویروس در این بیمارستان گزارش شد.

مقام‌های بهداشت آمریکا اعلام کرده‌اند که سه بیمار دیگر در این بیمارستان، یک زن هشتاد ساله، یک زن 90 ساله و یک مرد 70 ساله مبتلا به کرونا ویروس، در وضعیت وخیم جسمانی به سر می‌برند.

«اندرو کومو» فرماندار نیویورک‌ روز یکشنبه، اولین مورد مثبت ابتلا به کروناویروس را در نیویورک تأیید کرد و برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که این زن مبتلا به کرونا در حال حاضر در «منهتن» و در خانه‌اش در قرنطینه به سر می‌برد.

رسانه‌های آمریکایی روز شنبه از ثبت اولین مورد مرگ بر اثر ابتلا به ویروس «کرونا» جدید (کووید-۱۹) در این کشور خبر دادند.

این اخبار در حالی منتشر شده است که برخی منابع دیپلماتیک از احتمال لغو اجلاس سران «آسه آن» در شهر «لاس وگاس» در آمریکا به دلیل ترس از شیوع ویروس کرونا خبر دادند.

رئیس جمهور آمریکا روز شنبه هفته جاری در کنفرانس خبری خود درباره شیوع کرونا در آمریکا گفت: «شدیدترین اقدامات را در مقابله با کرونا انجام داده‌ایم و هیچ دلیلی برای وحشت از کرونا وجود ندارد و در مناطقی که تاثیرات کرونا را مشاهده کرده‌ایم در حال کار هستیم و محدودیت‌هایی را در خصوص مسافرت از کشورهایی که مشکلاتی با کرونا داشته‌اند اعمال کرده‌ایم.»
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.