کد خبر: ۱۰۸۰۴۱
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اعلام کرد که حجم لایروبی در تهران بالا است و به همین دلیل شاهد جاری شدن سیل در تهران نیستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،غلامحسین محمدی صبح امروز در حساب توییتری خود نوشت: «رئیس سازمان هواشناسی اعلام کرده که طی ۲۴ ساعت گذشته ایستگاه مهر آباد تهران با ۵۵.۵ میلیمتر بارش رکورد ۶۹ ساله خود را زده است. اما این که چرا در تهران سیل و آب گرفتگی گسترده نمی‌بینید به دلیل حجم بزرگ لایروبی و مراقبت مداومی است که گوشه‌ای از آن را در فیلم‌ها می‌ببیند و به همه کارکنان خدمات شهری دستمریزاد می‌گویم.

وی همچنین در توییتی دیگر با اشاره به اقدامات شهرداری در خصوص توصیه به زنده گیری سگ‌های رها شده در پی کنترل شیوع کرونا ۲  که توسط برخی کارشناسان ارائه می‌شود نوشت: «شهرداری تهران واقع به حقوق حیوانات شهری است و اقدامات متعددی را طی ماه‌های اخیر در ساماندهی آنها انجام داده است و در مبارزه با کرونا نیز هر اقدامی در خصوص حیوانات براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و به منظور حفظ بهداشت و سلامت شهروندان و محیط برنامه ریزی می‌شود.»
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
آخرین اخبار