کد خبر: ۱۰۸۰۴۱
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اعلام کرد که حجم لایروبی در تهران بالا است و به همین دلیل شاهد جاری شدن سیل در تهران نیستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،غلامحسین محمدی صبح امروز در حساب توییتری خود نوشت: «رئیس سازمان هواشناسی اعلام کرده که طی ۲۴ ساعت گذشته ایستگاه مهر آباد تهران با ۵۵.۵ میلیمتر بارش رکورد ۶۹ ساله خود را زده است. اما این که چرا در تهران سیل و آب گرفتگی گسترده نمی‌بینید به دلیل حجم بزرگ لایروبی و مراقبت مداومی است که گوشه‌ای از آن را در فیلم‌ها می‌ببیند و به همه کارکنان خدمات شهری دستمریزاد می‌گویم.

وی همچنین در توییتی دیگر با اشاره به اقدامات شهرداری در خصوص توصیه به زنده گیری سگ‌های رها شده در پی کنترل شیوع کرونا ۲  که توسط برخی کارشناسان ارائه می‌شود نوشت: «شهرداری تهران واقع به حقوق حیوانات شهری است و اقدامات متعددی را طی ماه‌های اخیر در ساماندهی آنها انجام داده است و در مبارزه با کرونا نیز هر اقدامی در خصوص حیوانات براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و به منظور حفظ بهداشت و سلامت شهروندان و محیط برنامه ریزی می‌شود.»
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.