کد خبر: ۱۰۷۹۶۲
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
پلیس راهور هشدار داد:
رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی هشدار داد: به دلیل شدت بارندگی در استان های لرستان، چهارمحال و بختیاری، شمال خوزستان و غرب اصفهان از تردد غیر ضروری خودداری کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ نادر رحمانی روز سه شنبه افزود: به دلیل شدت بارش ها در استان های ذکر شده، هموطنان حتما از تردد و سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند چرا که مسیرها لغزنده است.

وی ادامه داد: هم اکنون در ارتفاعات محورهای کرج-چالوس، هراز و گدوک بارش برف گزارش شده است بنابراین ضروری است تا هموطنان در صورت تردد در این استان خودروی خود را به زنجیر چرخ مجهز کرده، با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و از مه شکن استفاده کنند.

رحمانی اضافه کرد: در استان های البرز، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سمنان، قزوین، کردستان، قم، کرمانشاه، لرستان، اصفهان، مرکزی، همدان و تهران در اکثر محورها بارش باران گزارش شده است و ضرورت دارد هموطنان از سرعت و سبقت غیر مجاز پرهیز کرده و با سرعت مجاز رانندگی کنند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور اضافه کرد: در استان های آذربایجان غربی، مازندران، اردبیل، قزوین، مرکزی، زنجان، لرستان و خوزستان در ارتفاعات مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است بنابراین رانندگان با سرعت مجاز حرکت کرده و از مه شکن استفاده کنند.

به گفته سرهنگ رحمانی، ترافیک در آزادراه قزوین به کرج (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) و  آزادراه کرج به تهران (محدوده پل فردیس تا پل کلاک) پرحجم و روان و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است. در سایت www.rahvar۱۲۰.ir نیز آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.