کد خبر: ۱۰۷۸۷۵
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
یانیه هیات داوران بخش گرافیک شهری خانه بهار ۹۹ مشهد منتشر شد
بر اساس بیانیه هیات داوران بخش گرافیک شهری خانه بهار ۹۹، هفت اثر شایسته تقدیر در بخش‌های سواد و نوشت در گرافیک شهری اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طراحی هویت بصری یک شهر نیازمند تدوین استراتژی و آئین‌نامه دقیق برای رسیدن به نتیجه‌ای در خور است.
تهیه این تفهیم‌نامه یا آئین‌نامه و استراتژی نیز تنها از طریق ارائه اطلاعات بر اساس طرح جامع شهری، ساختار جامعه‌شناسی و چشم‌انداز فرهنگی، زیارتی و گردشگری شهر مشهد توسط مدیران و تصمیم‌گیران این شهر قابل انجام است.
بنابراین هیات داوران بخش گرافیک شهری جشنواره خانه بهار ۹۹ مشهد، تعدادی از آثار را شایسته تقدیر اعلام کرد که آثار ناهید جلالیان، محسن سازور، عطیه ضیغمی، زهرا کاسب، جواد نکونام در بخش سواد و آثار علی اورعی و عاطفه محمدی در بخش نوشت از جمله این آثار برگزیده است.
گفتنی است؛ مصطفی اوجی، محمد درویشی، رضا بختیاری فرد، ساعد مشکی، وحید عرفانیان و محمدرضا عبدالعلی داوران این بخش از جشنواره خانه بهار ۹۹ بودند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.