کد خبر: ۱۰۷۸۶۲
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
جانشین ستاد مدیریت بحران شهرداری اصفهان خبر داد
جانشین ستاد مدیریت بحران شهرداری اصفهان گفت: از تمام ظرفیت‌ها و امکانات و تجهیزات شهرداری اصفهان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا استفاده می‌کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین امیری در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به هفت دستور ویژه شهردار اصفهان برای آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی و سایر فضاهای عمومی شهری در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: مدیریت شهری باید منسجم و هماهنگ عمل کند تا شاهد شیوع این ویروس در شهر اصفهان نباشیم و بتوانیم با تدابیر لازم، اقدامات مورد نیاز را اجرایی کنیم.

وی تاکید کرد: از تمام ظرفیت‌ها و امکانات و تجهیزات شهرداری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا استفاده می‌کنیم.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با اشاره به اقدامات شهرداری، گفت: موارد ضد عفونی کننده در ورودی سازمان‌ها نصب و در دسترس مردم قرار می‌گیرد همچنین سرویس‌های بهداشتی و خدماتی تمامی ساختمان‌ها و مراکز مرتبط با شهرداری روزانه در چند مورد ضد عفونی می‌شود.

وی ادامه داد: تمام شرکت‌های خدماتی سطح شهر وابسته به شهرداری موظف شده‌اند ملزومات مورد نیاز مانند ماسک و دستکش را برای کارگران در بخش‌های مختلف فراهم کنند.

امیری گفت: به منظور تأمین سلامت کارگران به ویژه بخش‌های خدماتی و فضای سبز، ماشین آلات خدمات شهری روزانه ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.

وی تهیه ماسک و دستکش برای حوزه‌های خدماتی و فضای سبز و بررسی سلامت آنها را از دیگر اقدامات عنوان کرد و گفت: اطلاع رسانی و آموزش‌های لازم انجام شده و ادامه خواهد داشت.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با تأکید بر لزوم حفظ آرامش شهروندان در شرایط فعلی، خاطر نشان کرد: اقدامات لازم پیشگیرانه در حال انجام است و جای نگرانی وجود ندارد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.