کد خبر: ۱۰۷۸۰۴
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شیراز گفت: بیش از ١۶٠ هزار اصله درخت تا پایان اسفند در شهر کاشته می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهزاد رونق زاده اظهار کرد: تا ١۵ اسفند، روز درختکاری، بیش از ١۶٠ هزار اصله درخت و بیش از ٢٠٠ هزار درختچه در شیراز کاشته می‌شود.

وی ادامه داد: در طرح نهضت درختکاری فضای سبز اطراف معابر و حاشیه خیابان‌های شهر درختکاری می‌شود.

رونق‌زاده با بیان اینکه در این مرحله ١١۶ هکتار درختکاری در نقاط مختلف ارتفاعات شهر انجام می‌شود، تصریح کرد: تاکنون حدود دو هزار و ٧٠٠ هکتار از این ارتفاعات توسط شهرداری سبز شده است.

سرپرست سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز گفت: در هفته درختکاری تعداد زیادی درخت در مناطق و البته به صورت کنترل شده میان شهروندان توزیع و بروشورهای آموزشی در خصوص نحوه کاشت درختان به آن‌ها داده می‌شود.

رونق زاده ادامه داد: درختانی که در این مدت در شهر کاشته می‌شود، بیشتر جز درختان بومی مانند نارنج، سرو، چنار، افرا و زبان گنجشک است.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.