کد خبر: ۱۰۷۷۸۷
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۸
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد:
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد گفت: تمام مدارس نواحی یک و دو آموزش و پرورش مرکز استان یزد فردا تعطیل است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن گلستانی فر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مدارس نواحی یک و دو یزد در تمامی مقاطع در روز شنبه سوم اسفند ماه ۹۸ تعطیل است.

وی عنوان کرد: نظر به تمدید زمان انتخابات و طولانی شدن زمان شمارش آرا و مشارکت و حضور تعداد کثیری از فرهنگیان استان در شعب اخذ رأی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان عوامل هیأت‌های اجرایی و نظارت و با توجه به اینکه تعداد زیادی از مدارس به عنوان شعبه اخذ رأی انتخاب شده اند و وسایل و تجهیزات آنها در اختیار ستاد انتخابات قرار گرفته با تصمیم ستاد اجرایی انتخابات استان همه مدارس نواحی یک و دو یزد در روز شنبه سوم اسفند ماه ۹۸ تعطیل اعلام می‌شود.

گلستانی فر بیان کرد: ضمناً تصمیم گیری در زمینه تعطیلی مدارس شهرستان‌ها و مناطق به عهده فرمانداران و رؤسای آموزش و پرورش است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.