کد خبر: ۱۰۷۷۸۰
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در شعبه اخذ رای شماره ۵۸ زاهدان برگه رای خود را به صندوق انداخت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در شعبه اخذ رأی شماره ۵۸ واقع در مدرسه تیزهوشان «شهید بهشتی» زاهدان برگه رأی خود را به صندوق انداخت.

وی با بیان اینکه مردم سیستان و بلوچستان همواره در همه صحنه‌های انقلاب اسلامی حضوری پر رنگ داشته‌اند، افزود: از همه شهروندان در خواست می‌شود که در ساعات اولیه به شعب اخذ رأی مراجعه کنند و رأی آگاهانه و مؤثر خود را به صندوق بیاندازد.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان دارای ۸ کرسی از ۶ حوزه انتخابیه شامل حوزه انتخابیه زابل ۲ نفر، زاهدان ۲ نفر، خاش یک نفر، سراوان یک نفر، ایرانشهر یک نفر و چابهار یک نفر است.

وی تصریح کرد: طبق آخرین آمار تعداد واجدان شرایط رأی دادن در این استان یک میلیون و ۶۴۱ هزار و ۳۱۴ نفر است که از این تعداد ۱۴۸ هزار و ۳۹۰ نفر رأی اولی هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.