کد خبر: ۱۰۷۷۷۵
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
با امضا تفاهم نامه ای مشترک میان شهرداری، شورای اسلامی شهر و میراث فرهنگی؛
پروژه‌های مطالعاتی و اجرایی محدوده تاریخی توس در راستای تعالی این منطقه وثبت جهانی آن در جلسه‌ای با حضور شهردارمشهد، رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای اسلامی شهر و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی بررسی و دو تفاهم‌نامه‌ در این زمینه میان شهرداری مشهد، شورای اسلامی شهر و میراث فرهنگی به امضا رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسیر جلوخان آرامگاه فردوسی تا محدوده تاریخی کهندژ از سوی شهرداری مشهد ساماندهی و بنای تاریخی برج و بارو و دروازه رودبار در منطقه تاریخی توس با مشارکت شهرداری مشهد احیا خواهدشد.
از آغاز به کار شورای پنجم تاکنون دو فاز ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی از سوی شهرداری مشهد اجرا و به بهره‌برداری رسیده و فاز سوم نیز تا پایان اسفند ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.