کد خبر: ۱۰۷۷۷۴
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد تاکید کرد
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد بر الکترونیکی و سیستمی شدن تمامی فرآیندهای مالی شهرداری تاکید کرد و گفت: همچنین باید در جهت برقراری ارتباط میان سیستم های مالی تلاش شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا خواجه نائینی امروز در مراسم تکریم و معارفه تعدادی از مدیران حوزه مالی و پشتیبانی شهرداری با تقدیر از خدمات «عبدالامیربخشی زاده»، مدیرکل سابق امورمجامع و حسابرسی شهرداری مشهد افزود: وی از افراد باتجربه حوزه مالی و حسابرسی در شهرداری هستند و تعداد زیادی از مدیران مالی دست پرورده ایشان است که امروز به دلیل بازنشستگی از زحمات ایشان تکریم می شود.
وی با اشاره به اهمیت حوزه امور مجامع و حسابرسی اظهارکرد: این حوزه نظارت های تخصصی بر حساب های سازمان ها و مناطق دارد و طی مدت تصدی آقای بخشی زاده بر این حوزه، اقدامات خوب و قابل توجهی انجام شده است، لذا برای ادامه این مسیر نیازمند مدیری باتجربه و توانمند بودیم که پس از بررسی های لازم «امیر جباری» که تجربیات زیادی درحوزه مالی و اقتصادی دارد برای تصدی این پست انتخاب شد.
وی اضافه کرد: آقای جباری نیز مدیری از بدنه شهرداری است که درحوزه خزانه داری عملکرد بسیار خوبی در تشکیل بانک های اطلاعاتی و اتصال این بانک ها به یکدیگر داشته است که امیدواریم در سمت جدید خود در امورمجامع و حسابرسی نیز روند خوب موجود ادامه داشته و سرعت پیدا کند.
وی به انتصاب «جعفرعباس پور» به عنوان مدیرکل املاک و خزانه داری شهرداری مشهد نیز اشاره و تصریح کرد: ایشان هم فردی متعهد، امانتدارو با تجربه در امور مالی است که می خواهیم درحوزه املاک و خزانه داری شهرداری مشهد روی الکترونیکی و سیستمی شدن فرآیندها، همچنین تشکیل بانک های اطلاعاتی تمرکزداشته باشند.
خواجه نائینی با اشاره به تبدیل اداره وصول مطالبات شهرداری مشهد به اداره کل هماهنگی دستگاه های اجرایی گفت: در بحث ارتباطات با دستگاه های دولتی دچار اندکی به هم ریختگی بودیم و هرحوزه توافقاتی با دستگاه ها می کرد که سایر حوزه ها از آن اطلاعی نداشتند و این موضوع مدیریت شهری را در سطوح بالا دچارچالش می کرد، لذا ضمن مذاکره با وزارت کشور، برای رفع این مشکل اداره کل هماهنگی دستگاه های اجرایی تشکیل و «علی قناویزچی» به عنوان مدیرکل این حوزه منصوب و امروز معارفه می شود.
وی افزود: امیدواریم این انتصابات ادامه روند و مسیر موفق حوزه مالی، طی دوسال گذشته که شهرداری بدهکار و درلیست سیاه قرارگرفته بانک ها را به شهرداری توانمند و با وضعیت اقتصادی مناسب تبدیل کرده است، به دنبال داشته باشد.
وی اضافه کرد: خوشبختانه شهرداری مشهد در حال حاضر چه درحوزه درآمدی و چه حوزه نظارت های مالی، با برقراری ارتباط بین سیستم های مالی و تشکیل بانک های اطلاعاتی دروضعیت خوبی قراردارد و همین امر باعث دریافت تندیس زرین جایزه مالی کشور از سوی شهرداری مشهد شد، این موفقیت ها با همدلی و همکاری همه همکاران به دست آمده است.
خواجه نائینی به روزهای پرکار حوزه مالی هم اشاره کرد وادامه داد: در حوزه درآمدی ابتدا عدد 3000 میلیارد تومان هدف گذاری شده بود که توانستیم این عدد را محقق کنیم و اکنون نیز برای پایان سال جاری عدد 3800 میلیارد تومان هدف گذاری شده است که امیدواریم با تلاش همه همکاران محقق شود.

کارها باید با اتحاد و همدلی پیش رود

در ادامه این جلسه علیرضا شهریاری عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد نیز با تقدیر از تلاش های عبدالامیربخشی زاده، مدیرکل سابق امورمجامع و حسابرسی شهرداری مشهد و تبریک به مدیران جدید منصوب شده در حوزه مالی گفت: وظیفه ما در مدیریت شهری این است که کارهایمان را درست انجام دهیم که در این حوزه مالی کارهای قابل تقدیری را انجام داده است.
وی افزود: در ابتدای کار با شهرداری بدهکار روبه رو بودیم اما با تلاش های انجام شده در حوزه مالی اکنون شاهد شهرداری توانمند و پویا هستیم.
وی گفت: مشهد شهر امام رضا(ع) است و کارها باید به دور از سیاست و برای خدمت درخوربه مجاوران و زائران امام مهربانی ها انجام شود.
گفتنی است؛ دراین مراسم عبدالامیربخشی زاده، مدیرکل سابق امورمجامع و حسابرسی شهرداری مشهد تکریم وامیرجباری به عنوان مدیرکل امورمجامع و حسابرسی شهرداری،جعفر عباسپور به عنوان مدیرکل املاک و خزانه داری شهرداری و علی قناویزچی نیز به عنوان مدیرکل هماهنگی دستگاه های اجرایی شهرداری مشهد منصوب و معارفه شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.