کد خبر: ۱۰۷۷۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
رئیس سازمان فضای سبز شهرداری ارومیه خبر داد
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: روند تکثیر و تولید گل‌های فصلی و اقلام گیاهی تولید شده در سایت‌های گلخانه‌ای سازمان در راستای آمادگی برای استقبال از بهار تداوم دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی شایگان اظهار کرد: تولید و تکثیر انواع گل‌های فصلی در واحد تولیدات سازمان جهت خودکفایی در تولید و کاهش هزینه‌ها در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: هدف از تولید گل‌های فصلی در واحد تولید سازمان را علاوه بر ایجاد زیبایی منظر شهری، خودکفایی و کاهش هزینه‌های خرید گل در سال ۹۹ است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های طرح استقبال از بهار از نیمه دوم سال انجام شده است، تصریح کرد: این اقدامات شامل طراحی طرح‌های ویژه گلکاری که موجب زیبایی محیط می‌شوند، تولید گونه‌های گل فصلی مناسب با اقلیم شهری در رنگ‌های متنوع از انواع بنفشه، مینا چمنی، شب بو، همیشه بهار، کلم زینتی و همچنین انواع گل‌های دائمی مارگریت، کوکب، قرنفل، میخک در نهالستان‌های سازمان، که انتخاب این گونه‌ها شامل گیاهانی است که تولید آن‌ها از منظر اقتصاد مقاومتی مورد توجه بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.