کد خبر: ۱۰۷۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از ساماندهی و بازسازی تجهیزات ترافیکی سطح شهر خبر داد و گفت: شهر تبریز را به لحاظ تجهیزات و علائم ترافیکی برای پذیرایی از میهمانان نوروزی آماده می‌کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اصغر آدی بیگ با اشاره به تمهیدات حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در جهت روانسازی و بهسازی ترافیک شهر برای استقبال از بهار، اظهار کرد: با فرا رسیدن سال جدید، طبق سال‌های گذشته گردشگران زیادی به تبریز می‌آیند و وظیفه ما است که تابلوی فرهنگ شهر و شهروندی یعنی ترافیک شهری را به نحو مطلوبی مدیریت کرده و باعث شویم میهمانان خاطره‌ای خوش از تبریز داشته باشند.

وی افزود: همه تجهیزات ترافیکی اعم از تابلوهای راهنمایی و رانندگی، راهنمای مسیر، چراغ‌های راهنمایی و رانندگی، بشکه‌های ترافیکی، سیلندرهای ترافیک، و سایر علائم و تجهیزات تا پایان سال بازسازی و ساماندهی می‌شوند و همه خیابان‌های شهر که نیاز به خط کشی سرد و دو جزئی، عابر پیاده و … دارند، با همکاری مناطق ده‌گانه انجام می‌پذیرد.

آدی بیگ تصریح کرد: همه واحدها باید به صورت جدی و شبانه روزی وظایف محوله را به نحو مطلوب انجام دهند و در خصوص امکانات موجود به خصوص محل پارکینگ‌ها و نحوه استفاده از پارک حاشیه‌ای جهت استفاده مسافران اطلاع رسانی صحیح انجام شود تا در این ایام شاهد شهری آرام با ترافیک روان باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.