کد خبر: ۱۰۷۷۴۷
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
هوای تهران در آخرین روز بهمن 1398، با شاخص کیفیت 104 برای گروه‌های حساس مانند زنان باردار، سالمندان، کودکان و بیماران قلبی و ریوی ناسالم است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،ناسالم بودن هوا برای گروه های حساس در شرایطی است که میانگین شاخص کیفیت هوا در 24 ساعت گذشته هم با قرار داشتن بر روی عدد 122 برای گروه های حساس ناسالم اعلام شده بود.

پایداری شرایط جوی و افزایش تردد خودروها در سطح شهر سبب شده تا هوای پایتخت امروز برای گروه های حساس ناسالم شود. تهران از ابتدای سال ۲۷ روز هوای پاک، ۲۲۸ هوای قابل قبول، 75 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه و ۵ روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.