کد خبر: ۱۰۷۷۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
معاون آب منطقه ای فارس خبرداد
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای فارس گفت: کارشناسان گشت و بازرسی آب منطقه ای فارس موفق به پر کردن ۱۵ حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان های فارس شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کرامت الله کریمی مزیدی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در ادامه عملیات‌های مقابله با جرایم حوزه منابع آب، شش حلقه چاه غیرمجاز در شیراز، پنج حلقه چاه غیرمجاز در مرودشت و چهار حلقه چاه غیرمجاز در شهرستانهای لامرد، کازرون، جهرم و داراب پر و مسلوب المنفعه شد.

کریمی مزیدی افزود: کارشناسان گشت و بازرسی آب منطقه‌ای فارس بعد از اطلاع از فعال بودن این چاه‌ها، با هماهنگی دستگاه قضائی و همکاری نیروی انتظامی وارد عمل شدند و ضمن پر و مسلوب المنفعه کردن این چاه‌ها، ادوات و ماشین آلات حفاران را توقیف کردند.

وی تاکید کرد: احداث چاه غیرمجاز باعث کاهش منابع آب‌های زیرزمینی می‌شود که بحرانی جدی را بدنبال خواهد داشت.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، اب منطقه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.