کد خبر: ۱۰۷۷۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: بنا بر پیشنهاد این سازمان و مصوبه کارگروه ماده ۱۸ و تصویب شورای اسلامی شهر اصفهان نرخ کرایه سرویس مدارس ۱۰ درصد افزایش یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هادی منوچهری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: طبق مصوبه هفته جاری شورای اسلامی شهر اصفهان مبلغ کرایه سرویس مدارس ۱۰ درصد افزایش یافته که از آذرماه گذشته شامل قراردادها می‌شود.

وی ادامه داد: به دلیل افزایش قیمت بنزین، آمار استفاده شهروندان از تاکسی برای سفرهای درون شهری ۲۰ درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: در حال حاضر در شهر اصفهان ۹ هزار و ۵۰۰ خودروی پلاک «ت» و هشت هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی سرویس مدارس و حدود سه هزار و ۵۰۰ آژانس فعال است.

منوچهری با اشاره به لزوم رفع مشکل پرداخت پول خرد مسافران هنگام استفاده از تاکسی، افزود: یکی از پروژه‌های تاکسیرانی اصفهان «کیف پول الکترونیک» است که برای تحقق آن انتخاب پیمانکار با همکاری فاوا، انتخاب رانندگان همکار جهت آغاز طرح، اطلاع‌رسانی قبل و حین اجرا، همچنین هماهنگی برگزاری مراسم رونمایی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: پروژه کیف پول الکترونیکی در راستای رفع مشکل پول خرد، سهولت در پرداخت کرایه، امکان پرداخت به وسیله تلفن همراه و نیاز نداشتن به کارت بانکی رونمایی شده و در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان با بیان این که امکان بهره‌مندی تاکسیرانان اصفهان از بیمه تأمین اجتماعی تا پایان سال‌جاری محقق می‌شود، گفت: مراحل بیمه تاکسیرانان فعال و دارای پروانه معتبر به زودی با باز شدن امکان ثبت نام و با همکاری سازمان تأمین اجتماعی انجام خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.