کد خبر: ۱۰۷۷۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد؛
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد با اشاره به اقدامات انجام شده برای استقبال از بهار گفت: با توجه به تاکیدات شهردار بر استفاده بیشتر از گل در استقبال از بهار امسال مشهد با 15 میلیون بوته گل کیفیت خوب به استقبال نوروز خواهد رفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی در جلسه شورای اداری شهرداری که با حضور محمدرضا کلائی شهردار مشهد برگزار شد، افزود: این تعداد گل از تولیدکنندگان داخل و خارج استان تامین و تا اول اسفند برای کاشت تحویل مناطق خواهد شد.
وی با بیان اینکه امسال در کنار افزایش بوته های گل المان های گل نیز افزایش خواهد داشت، اظهارکرد: سال پیش تعداد المان های گل 947 المان بود که نوروز امسال به 1029 المان با 250 طرح مختلف افزایش پیدا خواهد کرد، در این میان 70 طرح جدید خواهد بود.
یعقوبی تصریح کرد: به توزیع مناسب المان ها در مناطق مختلف به ویژه مناطق کم برخوردار شهر توجه ویژه ای شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اضافه کرد: در طراحی المان های گل امسال سعی شده است از نورپردازی های زیبا به صورت تلفیقی استفاده و با همکاری معاونت فرهنگی، جشنواره های هنری و بهارانه نیز در این محل ها برگزار شود.
وی ادامه داد: نوروز امسال در کنار محل هایی که تاکنون گلکاری و فرش گل اجرا شده است محل هایی که تا به حال گلکاری نشده اند از جمله بولوار بهمن، توس و.. گلکاری های ویژه انجام خواهد شد.
وی به جشنواره گل های لاله اشاره کرد و گفت: امسال نیز با کاشت 360 هزارگل لاله در 11 نقطه زائران و مجاوران شاهد جشنواره گل های لاله خواهند بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.