کد خبر: ۱۰۷۷۲۲
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
نخستین شب طنز سه نقطه با حضور جمعی از طنزپردازان، نویسندگان و چهره‌های فرهنگی شناخته شده کشور عصر امروز در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نخستین شب طنز سه نقطه با حضور جمعی از طنزپردازان، نویسندگان و چهره‌های فرهنگی شناخته شده کشور عصر امروز سه‌شنبه ۲۹ بهمن در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

این‌برنامه توسط مجله طنز سه‌نقطه باحضور چهره‌هایی چون سعید بیابانکی، مجید خسروانجم، محمدرضا زائری، احسان عبدی‌پور، حسین کلهر، سیدمحمد صاحبی، محمدحسن صادقی، سیداکبر موسوی و امید مهدی‌نژاد و با اجرای امیر عضد در این مجموعه علمی و فرهنگی برپا می‌شود.

در این‌شب طنز برنامه‌هایی مثل کامنت‌خوانی، شعرخوانی، قصه‌خوانی و استندآپ کمدی اجرا می‌شود. همچنین این‌شب بخش‌های ویژه‌ای مثل گفت‌وگوی ویژه با مبتکر خیارشور، مراسم نمادین چیزسوزی، مسابقه پرجایزه و نمایش فیلم دارد.

در این محفل همچین از دهمین شماره ماهنامه سه‌نقطه، ویژه‌نامه ابوالفضل زرویی نصرآباد، با حضور محمد زرویی و حسام‌الدین زرویی نیز رونمایی می‌شود.

مجلس نخست شب طنز سه‌نقطه عصر امروز سه‌شنبه ۲۹ بهمن از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در سالن نمایش شماره ۸ باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.