کد خبر: ۱۰۷۷۱۱
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
فرمانده انتظامی "گنبد" از وقوع حادثه انفجار در کارخانه نئوپان و مصدوم شدن ۴ نفر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ محمود علی فر، فرمانده انتظامی گنبد اظهار داشت: ظهر دیروز خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه انفجار کارخانه نئوپان "گنبد" اعلام که بلافاصله مأموران انتظامی و یگان‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بر اثر انفجار در خط تولید کارخانه، ۴ نفر از کارگران مصدوم که بلافاصله توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی"گنبد" با بیان اینکه حال مصدومان رضایت بخش اعلام شده است، گفت: برابر اعلام کارشناسان علت این حادثه نشت گاز نیتروژن بیان شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.